Morata ndan momentet nga dasma e tij romantike në Venice (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Morata ndan momentet nga dasma e tij romantike në Venice (Foto)

16:27 | 19 Qershor 2017

Futbollisti i Real Madrid, Alvaro Morata ka vendosur që lidhjen e tij ta zyrtarizojë me martesë, përcjell ORAinfo.

Ai është martuar më Alicia Campello në një ceremoni të organizuar në Venice të Italisë.

Duket se ata kanë bërë një dasmë madheshtore , duke mos e fshehur nga mediat. Morata ka publikuar disa foto nga momentet më të lumtura të tij, në Instagram./ORAinfo/

Për më shumë shikoni fotot e çiftit:

Grazie @vincenzodascanio per essere riuscito a creare esattamente quello che desideravamo !!! Per qualsiasi altra festa chiameremo indubbiamente te ! Un grande abbraccio da entrambi ?????❤️

A post shared by Álvaro Morata (@alvaromorata) on

IO E TE.❤️

A post shared by Álvaro Morata (@alvaromorata) on

Just married ❤️?

A post shared by Álvaro Morata (@alvaromorata) on

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili