Motrës së Afërditës, ky fustan mezi po ia mban gjoksin bombastik (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Motrës së Afërditës, ky fustan mezi po ia mban gjoksin bombastik (FOTO)

10:56 | 21 Prill 2017

Jehona Dreshaj, motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj ka kohë që ka marrë gjithë vëmendjen e medieve rozë.
Ajo njihet për format e saj bombastike, transmeton express.

Së fundmi ajo ka postuar foto e video në profilin e saj në Instagram ku duket më seksi se kurrë.

E veshur me një fustan të zi e duke vënë në pah gjoksin e saj, ajo do t’ju çmend të gjithëve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili