Ndryshimi i familjes Obama në tetë vjet (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Ndryshimi i familjes Obama në tetë vjet (Foto)

21:32 | 11 Janar 2017

Mbrëmjen e djeshme presidenti Barack Obama mbajti fjalimin e lamtumirës pas tetë vitesh udhëheqje.

Lotët ishin të paevitueshëm për familjen e tij.

Por sa ka ndryshuar familja Obama në 8 vitet e fundit?

Fotot e mëposhtme tregojnë se si kanë qenë kur hynë për herë të parë në Shtëpinë e Bardhë dhe krahasimi me dje, transmeton tema.

Një gjë që shkaktoi kuriozitet mbrëmjen e djeshme ishte mungesa e Sashës, vajzës së vogël të presidentit.

LEXO PO ASHTU:  Sulmohet akademia e policisë, 58 të vrarë dhe 100 të plagosur (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera