Neymar me deklaratë shokuese për afatin e transferimeve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Neymar me deklaratë shokuese për afatin e transferimeve

18:24 | 14 Qershor 2018

Neymar ka bërë një deklaratë shokuese për transferimin e tij te PSG-ja.

Ylli brazilian ka thënë se ai nuk kushton, aq sa është paguar për të në verën e kaluar.

“Nuk mendoj se kushtoj aq sa është paguar për mua (222 milionë euro)”, ka thënë Neymar, përcjell ORAinfo.

“Tashmë është e ditur se si po shkon afati i transferimeve, andaj unë nuk mund të shtoj më shumë{, ka shtuar braziliani./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!