Ngjarje tronditëse në Tiranë, gruaja vetëflijohet duke u hedhur nga pallati - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Ngjarje tronditëse në Tiranë, gruaja vetëflijohet duke u hedhur nga pallati

19:08 | 17 Prill 2017

Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë, në rrugën Mano Konomi në kryeqytet.

62 vjeçarja me inicialet L.M është hedhur nga kati i 3-të i pallatit ku jetonte.

Ende nuk janë zbardhur shkaqet e kryerjes së vetëvrasjes. Policia vijon hetimet.

LEXO PO ASHTU:  Djali rrah nënën në Podujevë
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...