Ngrihet dhelpra në lumin Drin - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Ngrihet dhelpra në lumin Drin

19:08 | 10 Janar 2017

I ftohti polar që ka përfshirë vendin tonë nuk po kursen as kafshët.

Gjatë ditës së sotme është gjetur një dhelpër e ngrirë.

Kafsha është gjetur në ujërat e lumit Drin në Krushë të Vogël.

LEXO PO ASHTU:  Nga tre hamburgerë në ditë në atlete profesionale, ja ndryshimi mahnitës (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera