Një gjyshe si Nera, shikoni çfarë bën me mëngjes për mbesën e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Një gjyshe si Nera, shikoni çfarë bën me mëngjes për mbesën e saj

10:34 | 24 Qershor 2018

Nera Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Sabri Fejzullahut.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan ORAinfo.

E në këto orë të para të ditës, Nera ka publikuar një foto të mbesës së saj.

“Rreze dielli je për nanën, Stina”- është shkrimi i Nerës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!