Një iluzion optik për të fërkuar sytë: Çfarë nuk shkon në këtë foto? (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Një iluzion optik për të fërkuar sytë: Çfarë nuk shkon në këtë foto? (FOTO)

18:18 | 09 Janar 2017

>Një vajzë aziatike që pozon për kamerën. Asgjë e çuditshme, përveç faktit që duket sikur ka…3 këmbë. Por në fakt është thjesht një qyp që ajo mban në dorë, që shkakton këtë iluzion optik. LEXO PO ASHTU:  Vendet e “paimagjinueshme” ku i fusin studentet kopjet (FOTO)

>Një vajzë aziatike që pozon për kamerën.

Asgjë e çuditshme, përveç faktit që duket sikur ka…3 këmbë.

Por në fakt është thjesht një qyp që ajo mban në dorë, që shkakton këtë iluzion optik.

LEXO PO ASHTU:  Ja pse meshkujt e stresuar 'vrapojnë' pas femrave të shëndosha
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera