Një i vdekur në një aksident në magjistralen Ferizaj-Shkup – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Një i vdekur në një aksident në magjistralen Ferizaj-Shkup

23:21 | 18 Prill 2017

Informacionin për lajmi.net e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë  për rajonin e Ferizajit, Agim Gashi.

“Një aksident ka ndodh rreth orës 22:30 në magjistralen Ferizaj – Shkup ku një veturë është rrokullisur dhe si pasojë një person ka ndërruar jetë, kjo është konfirmuar nga mjekut kujdestar që ka dalë në vendin e ngjarjes”.

Sipas Gashit, Policia është në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin dhe zbulimin e shkaqeve që kanë quar deri të aksident.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!