Njihuni me Ferrarin që kushton 12 milionë dollarë (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Njihuni me Ferrarin që kushton 12 milionë dollarë (Foto)

16:07 | 11 Janar 2017

Ky Ferrari ka dalë në shitje për shifrën e 12 milionë dollarëve.

Ferrari 250 GT California Spyder, i prodhuar në vitet ’60, është ruajtur në gjendje perfekte siç mund të shihet.

Ajo është cilësuar si Ferrari më e bukur në botë.

 

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!