Njihuni me 'Vali Corleone' të Turqisë, ai po i çmend rrjetet sociale (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Njihuni me ‘Vali Corleone’ të Turqisë, ai po i çmend rrjetet sociale (Foto)

21:27 | 11 Janar 2017

Prerja e mishit asnjëherë nuk ka qenë më seksi se tani. Një kasap turk ka publikuar një video teksa copëtonte dhe hedhte kripë mbi mishin, gatim ky me një hijeshi më ndryshe se që jemi mësuar të shohim.

Nusret Gökçe, ka vjedhur zemrat e shumë njerëzve me pamjen e tij të hijshme, me flokët e gjatë e të zinj.

Një foto e tij ishte postuar edhe nga këngëtari me famë botërore, Bruno Mars. Legjenda e popit e kishte emëruar atë me emrin “Salt Bae”.

Postimi i tij i fundit në Instagram është parë më shumë se 2.1 milionë herë.

Nusreti në vendin e tij ishte i famshëm shumë më herët me zinxhirin e tij të restoranteve të biftekut.

1

2

3

4

5

6

LEXO PO ASHTU:  Çfarë thotë Horoskopi: Si do të jetë seksi për 12 shenjat në 2017-ën
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...