Njihuni me qytetin më të ndyrë. Seks dhe alkool pa limit (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Njihuni me qytetin më të ndyrë. Seks dhe alkool pa limit (Foto)

23:13 | 19 Prill 2017

Edhe pse shteti është munduar ta ndalojë, seksi dhe pijet aty janë pa limit.

Në këtë zonë nuk shikon asgjë tjetër veçse prostitute dhe lokale.

Autoritetet janë munduar ta kthejnë këtë zonë në një zonë familjare, por ka qënë e pamundur.

Më parë këtë muaj guvernatori Pakkaratorn Teianchai tha: “Unë dua që njerëzit të shohin se ne nuk jemi si ajo që ata thonë. Ne nuk po lejojmë prostitucion në këto vende argëtuese.”

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!