Nuk do ta besoni se si e shëmton veten Marina Vjollca (Video) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Nuk do ta besoni se si e shëmton veten Marina Vjollca (Video)

21:20 | 11 Janar 2017

Ajo konsiderohet si një nga moderatoret më seksi të momentit, por diçka e tillë nuk e pengon Marina Vjollcën të eksperimentojë me efektet e Instagramit.

Në videon e fundit të publikuar në Instagram ajo ka përdorur disa efekte, të cilat e tregojnë të shpërfytyruar.

Këto efekte ajo i ka përdorur edhe me partnerin e saj Getoarin.

Pershendetje? @ghettogeasy @jori_paloka

A video posted by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

LEXO PO ASHTU:  Aktorja Arta Dobroshi, në fokusin e fotografes së Guardian në BAFTA (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera