Nuk ka rroba që ia mbajnë gjoksin brenda kësaj super-bombe (FOTO 16+) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Nuk ka rroba që ia mbajnë gjoksin brenda kësaj super-bombe (FOTO 16+)

08:35 | 21 Prill 2017

Jojo ka postuar disa foto ku shihet që gjoksi i saj shpërthyes mezi mbahet nga bikinit, që në këtë rast duken shume të vegjël, shkruan “Daily Star”.
Bikinit që i kishte vënë kjo modele ka bërë që ajo të komentohet dhe të pëlqehet mjaft nga komentuesit e saj të shumtë që i ka në Instagram.

Jojo ka 6.7 milionë ndjekës në Instagram dhe sa herë që hedh foto-sesione të reja në rrjet ato marrin miliona shikime.

Kjo femër përveç se një seks-bombë mund të konsiderohet edhe si një bombë në rrjetet sociale.

LEXO PO ASHTU:  Skandal në gjimnaz, mësuesja u tregon vaginën nxënësve (FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...