Nuk mund ta besoni se çfarë ka bërë Mourinho në ndeshjen ndaj Anderlechtit (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Nuk mund ta besoni se çfarë ka bërë Mourinho në ndeshjen ndaj Anderlechtit (FOTO)

09:34 | 21 Prill 2017

Jose Mourinho ka befasuar të gjithë shikuesit në ‘Old Traffrod’ gjatë ndeshjes me Anderlechtit
‘Special One’ në kohën shtesë të ndeshjes ka nxjerr një letër nga xhepi dhe e ka puthur atë, shkruan Express.

Manchester United siguroi konfiskimin në gjysmëfinale të Europa Legues pasi triumfoi në kohën shtesë ndaj Anderlechtit me rezultat 2:1.

LEXO PO ASHTU:  A është i denjë Bunjaki për Kosovën? (Foto)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...