Pak orë para ndeshjes Serbi-Zvicër, ja çka i bëri nusja e tij, Granit Xhakës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Pak orë para ndeshjes Serbi-Zvicër, ja çka i bëri nusja e tij, Granit Xhakës

11:21 | 22 Qershor 2018

Kampionati Botëror “Rusia 2018” tashmë ka filluar.

E sot një ndeshje e rëndësishme pritet të luhet ndërmjet Zvicrës dhe Serbisë me fillim nga ora 20:00.

Marrë parasysh që katër shqiptarë luajnë për skuadrën e Zvicrës, përfshirë Granit Xhakën, Xherdan Shaqirin, Valon Behramin dhe Blerim Xhemailin, padyshim se emocionet janë të mëdha.

E kur është fjala për Granitin, gruaja e tij Leonita e përkrah vazhdimisht duke publikuar imazhe të tij, siç është rasti me këtë të fundit.

“Dita e lojës”, ka shkruar ajo

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!