Panik në Orlando mbyllen 15 shkolla, vrasësi i policit në kërkim (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Panik në Orlando mbyllen 15 shkolla, vrasësi i policit në kërkim (FOTO)

17:04 | 09 Janar 2017

Kjo ka ndodhur për arsyeje të autoritetet janë vënë pas në ndjekjen e një të dyshuari për vrasjen e një polici i cili në atë kohë ishte jashtë detyrës, transmeton lajmi.

Departamenti i Policisë në Orlando ka konfirmuar se një anëtar i tyre është vrarë sot.

I dyshuari është identifikuar si Markit DaMangzlo Lloyd i cili gjithashtu është i kërkuar për vrasjen e një gruaje shtatzënë, që ka ndodhur në dhjetor.

Për arsyen e ndjekjes se Lloyd, autoritetet mbyllën 15 shkolla në zonën ku kërkimi po zhvillohen.

LEXO PO ASHTU:  Ja çfarë veprimesh bëri atentatori 2 minuta para se ta vriste ambasadorin rus (Video)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...