Pas 15 vitesh Saranda bëhet e bardhë (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Pas 15 vitesh Saranda bëhet e bardhë (Foto)

10:02 | 10 Janar 2017

Temperaturat e ulëta që kanë mbretëruar ditëve të fundit kanë kthyer të reshurat e borës në disa qytet të Shqipërisë, pas shumë vitesh.

Në qytetin bregdetar të Sarandës sot ka pasur reshje bore, për herë të parë pas 15 vjetësh

Qytetarët janë gëzuar dhe kanë mbushur rrjetet sociale me video.

sarande

sak

LEXO PO ASHTU:  72 të vdekur nga sulmi vetëvrasës në Pakistan
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...