Pas kritikave që doli vetëm me të brendshme në klip, Mihrija e ka një mesazh (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Pas kritikave që doli vetëm me të brendshme në klip, Mihrija e ka një mesazh (FOTO)

10:17 | 21 Prill 2017

‘Si cigaren e fundit me fike’ është kënga më e re e këngëtares Mihrije Braha.

Në këtë klipin e këtij projekti ajo u paraqit vetëm me të brendshme dhe këmishë dhe ka marrë një varg kritika, për shkak se është thënë se një dalje e tillë është e tepruar pasi që Mihrija ka mbi 40 vite në supe, shkruan lajmi.

E duket se këngëtarja ka zgjedhur formën më të mirë për t’u përgjigjur ndaj gjithë atyre që e kritikuan.

Mihrija ka hedhur një fotografi në Instagram të cilës ia la një shkrim ku tha se atë se ndalon dot asgjë dhe nëse një ditë ndalet, këtë e bën vetëm pse do vet, e jo që i thotë dikush!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili