Pas vdekjes së Ergit, motra e tij, Barbana shfaqet për herë të parë në publik - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Pas vdekjes së Ergit, motra e tij, Barbana shfaqet për herë të parë në publik

21:02 | 11 Janar 2017

Pas vdekjes së vëllait të saj, këngëtarit Ergi Dini në një aksident këngëtarja Barbana Dini nuk ishte shfaqur më në publik.

Por ka qenë mikja dhe kolegia Anjeza Branka. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqen së bashku.

Në këto ditë të vështira miqtë e afërt janë duke i qëndruar pranë familjes Dini, pas ndarjes nga jeta të Ergit.

LEXO PO ASHTU:  Mediet ndërkombëtare sërish vëmendjen te Rita, Dua dhe Era (Video)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...