Përfundon me rezultat shokues përballja Senegal- Japoni – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Përfundon me rezultat shokues përballja Senegal- Japoni

18:56 | 24 Qershor 2018

Japonia dhe Senegali  janë ndarë baras 2-2, në një ndeshje të cilën dyjave skuadra i nevojitej fitorja.

Prandaj në këtë grup ende asgjë nuk është e definuar, pasi çdo gjë sqarohet me përballjen që zhvillohet më vonë mes Polonisë dhe Kolumbisë përcjell ORAinfo.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!