Përplasen dy automjete në Elbasan, një person në gjendje të rëndë - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Përplasen dy automjete në Elbasan, një person në gjendje të rëndë

19:37 | 08 Janar 2017

Një aksident është regjistruar në orët e darkës në qytetin e Elbasanit, ku dy automjete janë përplasur midis tyre.

Ngjarja ka ndodhur në Unazën e qytetit për shkak dyshohet të pranisë së akullit në rrugë. Ora News raporton se një person ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërsa ka mbetur i bllokuar brenda njërit prej mjeteve. Policia dhe ambulanca ka shkuar në vendin e ngjarjes. Sipas dëshmitarëve, forcat e rendit dhe ambulanca ka mbërritur rreth 25 minuta me vonesë.

LEXO PO ASHTU:  Kosovari i dënuar për terrorizëm kalon kufirin, arrestohet në Shqipëri
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...