Plagosi me thikë një 36-vjeçar nga Elbasani, arrestohet autori – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Plagosi me thikë një 36-vjeçar nga Elbasani, arrestohet autori

10:27 | 16 Prill 2017

Mësohet se Skënder Matjani gjatë një konflikti për motive të dobëta ka goditur me thikë në krah A.M, 36 vjeç banues në Elbasan.

Në lidhje me ngjarje në fjalë, policia bën me dije se materialet hetimore ia ka kaluar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!