Policia në Paris: Mund të jetë sulm terrorist – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Policia në Paris: Mund të jetë sulm terrorist

22:34 | 20 Prill 2017
Policia ka dhënë një deklaratë të shkurtë sa i përket sulmit të sotshëm në Paris.
Ata janë shprehur se nuk është ende e ditur se a bëhet fjalë për sulm terrorist ose akt kriminal për sulmin ndaj kolegëve të tyre, transmeton lajmi.net

Vlen të theksohet se i dyshuari për shtënje në drejtim të policisë me ç’rast la të vdekur një oficer dhe një tjetër të plagosur, është vrarë

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!