Pornostarja divorcohet me milionerin e moshuar: Thashë se do… (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Pornostarja divorcohet me milionerin e moshuar: Thashë se do… (Foto)

13:26 | 20 Mars 2017

Një aktore e njohur e filmave për të rritur ka vendosur të divorcohet me bashkëshortin e saj milioner.

Nong Nat, 31 vjeç u martua me milionerin e moshuar, Harold Nesland, 72 vjeç.

Por tajlandezja tha se çifti rrallë bënte seks dhe ajo druhej se seancat e egra mund t’i shkaktonin atij një atak kardiak.

Ajo u martua me biznesmenin e pasur në vitin 2012, kur hoqi dorë nga filmat porno dhe iu përkushtua budizmit.

Por tashmë ajo është ndarë dhe ka në plan që të rikthehet në industrinë e filmave porno.

Për këtë arsye thotë se po bën edhe gjoksin.

 

LEXO PO ASHTU:  Fëmijët mundohen t’i zgjojnë prindërit nga mbidoza e heroinës (Video +18)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...