Postimi prekës i Morena Tarakut për nënën e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Postimi prekës i Morena Tarakut për nënën e saj

20:10 | 24 Qershor 2018

Këngëtarja Morena Taraku është njëra ndër femrat më të komentuara në media.

Rreth saj ka persona që e duan dhe e mbështesin për atë që është mirëpo Morena Tarakut gjithmonë do t’i mungojë prezenca e dikujt, shkruan lajmi.net

Fjala është për nënën e saj të ndjerë imazhe të të cilës publikon shpesh nëpër rrjete sociale e së fundmi ka vepruar njësoj në një Instastory.

Në foton e postuar shihet nëna e saj pranë të cilës e ka vënë një zemër.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!