Presidenti Trump e bën dhëndrin këshilltar të lartë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Presidenti Trump e bën dhëndrin këshilltar të lartë

19:33 | 09 Janar 2017
presidenti-trump-e-ben-dhendrin-keshilltar-te-larte

Dhëndri i Donald Trumpit, Jared Kushner, do të emërohet në një post kyç në Shtëpinë e Bardhë, ka raportuar NBC News.

Duke cituar një të afërt me presidentin e zgjedhur, rrjeti ka thënë se Kushner, i cili është i martuar me vajzën e Donald Trumpit, Ivanka Trump, do të shërbejë si këshilltar i lartë i presidentit, rol të cilin e mbajti edhe gjatë fushatës.

Kushner dhe Ivanka Trump tashmë kanë gjetur shtëpinë ku do të vendosen kur të shkojnë në Washington.

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera