Prezantuesja e njohur shqiptare provokon me “zogun” (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Prezantuesja e njohur shqiptare provokon me “zogun” (Foto)

18:19 | 11 Janar 2017

Viola Spiro, së fundi ka shtuar aktivitetin e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde e cila është veshur krejtësisht me të zezën duket me shumë stil dhe class.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë një foto, derisa dukshëm ka provokuar duke vendosur dorën mbi “zogun” e saj, transmeton indeksonline.

LEXO PO ASHTU:  Jennifer Lopez pozon me gjoksin jashtë (FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...