Prezantuesja me veshje provokuese zbulon se çka fshihet pas suksesit të saj (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Prezantuesja me veshje provokuese zbulon se çka fshihet pas suksesit të saj (Foto)

08:10 | 20 Prill 2017

Bjondja 28-vjeçare është shumë e preferua në Amerikë, për shkak të mënyrës së saj se si vishet ajo, dhe ajo për Miami TV, ka pranuar se çka fshihet pas suksesit të saj, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.

“Është e vërtetë se veshjet që unë i përzgjedh janë një çelës suksesi”, kë thënë Jenny.

Kujtojmë që kjo moderatore gjithmonë përzgjedhë një veshje provokuese që bënë shumë njerëz të komentojnë për të dhe të shikojnë nga ajo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!