Prifti i Kishës në Ranilluk rrah shitësin e qirinjve - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Prifti i Kishës në Ranilluk rrah shitësin e qirinjve

11:49 | 12 Janar 2017

Një shitës i qirinjve para kishës në Ranilluk është ankuar në Policinë e Kosovës se prifti i kësaj kishe e ka sulmuar fizikisht.

Rasti ka ndodhur më gjashtë janar në fshatin Korminjan. Policia e Kosovës raporton se me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

LEXO PO ASHTU:  Fëmija në Vlorë: Kam ftohtë, por babi dhe mami më nxjerrin të lyp (Video)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera