Prishet teleferiku, djali sheh vdekjen me sy (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Prishet teleferiku, djali sheh vdekjen me sy (VIDEO)

15:07 | 06 Janar 2017

Ngjarja që ndodhi më 2 janar të këtij viti, në Utah, SHBA, tashmë është transmetuar në shumë media dhe rrjete sociale.

Djaloshi shihet teksa qëndron varur në teleferik dhe i lëshon pajisjet e skijimit, që t`i lehtësojnë peshën.

Siç kanë raportuar mediat, djali kishte qëndruar i qetë dhe nuk kishte bërë panik.

Ai ishte shpëtuar nga ekipi i skijimit dhe nuk kishte marrë lëndime.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!