Prishtinë, e godet me veturë një femër dhe ikën nga vendi i ngjarjes – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Prishtinë, e godet me veturë një femër dhe ikën nga vendi i ngjarjes

11:16 | 06 Janar 2017
prishtine-e-godet-me-veture-nje-femer-dhe-iken-nga-vendi-i-ngjarjes

Dje në Prishtinë saktësisht në rrugën Xhavit Ahmeti, një femër është goditur nga një veturë - i cili pastaj është larguar në drejtim të panjohur.

Viktima ka pranuar trajtim mjkeësor ndërsa personi që e ka goditur është në arrati.

“Rr. Xhavit Ahmeti, Prishtinë, më 04.01.2017-23:04h. Viktima femër K/Shqiptare ka pranuar trajtim mjekësor pasi që e njëjta është sulmuar-goditur me veturë nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili është larguar në drejtim të panjohur dhe gjendet në arrati. Njësitet përkatëse policore janë duke hetuar rastin”- thuhet në raportin e policisë.

Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera