Prizren, vdes këmbësori që u godit të hënën nga një veturë - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Prizren, vdes këmbësori që u godit të hënën nga një veturë

13:06 | 20 Prill 2017

Policia e Kosovës raporton se një i dyshuar ka drejtuar automjetin e tij në mënyrë të rrezikshme dhe nuk i ka dhënë përparësi kalimi këmbësorit, duke i shkaktuar lëndime të rënda.

Viktima ishte dërguar në QKUK për tretman mjekësor, por nuk ka arritur t’u mbijetojë plagëve të rënda.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në autopsi në mjekësinë ligjore, ndërsa drejtuesi i automjetit arrestohet dhe dërgohet në qendrën e ndalimit me urdhër të prokurorit kujdestar

LEXO PO ASHTU:  Policia aksion në ATK, merr në pyetje disa inspektorë të lojërave të fatit
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...