Probleme para shortit në Ligën e Kampionëve (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Probleme para shortit në Ligën e Kampionëve (FOTO)

12:19 | 21 Prill 2017

UEFA ka njoftuar se ka probleme në transmetim direkt para shortit të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

LEXO PO ASHTU:  Bastoret zgjedhin fituesin e Ligës së Kampionëve (FOTO)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...