Pse Zaimina e refuzoi Robertin për ta kaluar një natë? (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Pse Zaimina e refuzoi Robertin për ta kaluar një natë? (VIDEO)

11:58 | 21 Prill 2017

Në rubrikën ‘Kë zgjedh’ të emisionit ‘Mirage’ protagonist ishte Zaimina Vasjari.

Ajo u pyet se më cilin këngëtar të skenës do të dëshironte ta kalonte një natë, shkruan lajmi.net

Mirëpo, Zaimina refuzoi Robertin dhe për këtë ka një arsyeje të cilin mund ta kuptoni në videon më poshtë:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili