Publikohet video ku Aurela Hoxha zhvishet e tëra (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Publikohet video ku Aurela Hoxha zhvishet e tëra (VIDEO)

10:46 | 12 Janar 2017

E tani në treg shumë shpejt do të publikohet edhe pjesa e tretë e filmit ‘Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna”, shkruan lajmi.

Madje, është lansuar edhe trileri i këtij filmi ku shihet se do ketë skena shumë të nxehta.

E një nga to është zhveshja e Aurela Hoxhës, ish modeles shqiptare e cila për herë të parë tregon gjithë trupin e saj.

Kjo nuk është hera e parë që në një film shqiptar, sidomos të ‘Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna’ të ketë zhveshje të aktorëve.

Njëjtë ka ndodhur edhe në ‘Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 2’ ku Diellza Kolgeci në një skenë doli nudo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Rita Ora