Punë e kryer! Ja skuadra  e re e Martialit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Punë e kryer! Ja skuadra  e re e Martialit

23:45 | 24 Qershor 2018

Raportet nga Franca deklarojnë se Juventusi janë në bisedime të avancuara për të nënshkruar me yllin e Manchester United ,Anthony Martial përcjell ORAinfo.

Martial u bashkua me Unitedin në verën e vitit 2015 nga Monako për një tarifë prej 50 milionë eurosh. Ndërsa ai bëri përshtypje shumë gjatë sezonit të tij të parë në Old Trafford, rëndësia e tij në klub është reduktuar gradualisht dhe Jose Mourinho nuk duket se e favorizon atë.

Burimet e tij të mirë-informuar në Paris United Thonë se edhe pse nuk ka pasur kontakt formal mes Unitedit dhe Juventusit, Zonja e Vjetër ndjen se ata do të pajtohen me kushtet personale me lojtarin përpara se të diskutojnë një tarifë me klubin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!