Punë e kryer! Mesfushori më i mirë në botë po transferohet te Barcelona,ky detaj zbulon gjithçka – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Punë e kryer! Mesfushori më i mirë në botë po transferohet te Barcelona,ky detaj zbulon gjithçka

00:00 | 18 Qershor 2018

Synimi i Barcelonës, Miralem Pjanic ka pëlqyer dy postimet në Instagram që e lidhin atë me një lëvizje në Camp Nou,përcjell ORAinfo.

Pjanic ka bërë bujë të madhe me një lëvizje që e lidhin atë me një kalim  në Barcelonë këtë verë, por që edhe Real Madridin dhe Manchester Cityn gjithashtu kanë shprehur interesim   për boshnjakun.

Pjanic kohët e fundit ka pëlqyer dy postimet e Instagram që e lidhin atë me një lëvizje në Barcelonë që dëshmon se ai me shumë gjasë do ta bartë fanellën e Barçës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!