Rastet më të sikletshme të kontrollit në aeroport! (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Rastet më të sikletshme të kontrollit në aeroport! (FOTO)

10:22 | 21 Dhjetor 2016

Rastet më poshtë sjellin disa pamje të kontrolleve më të sikletshme.

Fatmirësisht në aeroporte ka kontrollorë nga të dy gjinitë…

LEXO PO ASHTU:  Bakllavë role me biskota
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...