Real apo Barca, Griezmann befason me përzgjedhjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Real apo Barca, Griezmann befason me përzgjedhjen

22:34 | 20 Mars 2017

Ylli francez po kërkohet nga disa skuadra të mëdha evropiane, por më seriozja deri më tani, duket Manchester United.

Por, edhe pse është pjesë e Atletico Madridit, ai se ka problem të luaj te Real Madridi apo Barcelona, madje thotë se ëndrra e tij ka qenë që të luaj te skuadrat e mëdha evropiane.

“Të luaj në Real apo Barcelonë? Pse jo. Do të ishte realizim i ëndrrës për mua, kam dëshiruar të luaj gjithmonë te klubet më të mira në Evropë, aty është edhe Bayern apo edhe skuadrat angleze”, ka deklaruar Griezmann.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!