Real Madrid – Barcelona, kuota të “çmendura” në bastore (FOTO) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Real Madrid – Barcelona, kuota të “çmendura” në bastore (FOTO)

21:01 | 21 Prill 2017
Real Madrid dhe Barcelona të dielën (23 prill) masin forcat në ‘Santiago Bernabeu’, në një ndeshje shumë të rëndësishme.

Përballja e Bernabeut, pritet të sqarojë shumë çështjen e titullit në La Liga, shkruan lajmi.

‘Bet365’, fitoren e Realit në këtë ndeshje e ka kotur me 2.05, barazimin me koeficient 4.00, dhe fitoren e Barcelonës me koeficient 3.20.

LEXO PO ASHTU:  Ancelotti: Do ta shikoj ndeshjen Barcelona - Real Madridi, por vetëm nëse fiton Bayerni
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...