Real Madridi po e shet super-yllin e skuadrës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Real Madridi po e shet super-yllin e skuadrës

18:12 | 14 Qershor 2018

Real Madridi është i gatshëm që ta shet Gareth Balen.

Skuadra spanjolle nuk dëshiron që ta mbaj uellsianin, por që do ta shet vetëm nëse do u vije oferta që ata e kërkojnë.

Real Madridi u ka bërë me dije skuadrave se për ta transferuar Gareth Balen, duhet të ofrojnë 132 milionë funte, përcjell ORAinfo.

Uellsiani ua fitoi finalen e Ligës së Kampionëve ndaj Liverpoolit me dy golashin e tij, mirëpo madrilenët nuk e duan qëndrimin e tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!