Refuzuat të prostituoheshin, ‘Bossat’ morën një vendim te dhimbshëm për to! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Refuzuat të prostituoheshin, ‘Bossat’ morën një vendim te dhimbshëm për to!

12:06 | 12 Janar 2017

Ish-punëtoret e këtij lokali kanë rrëfyer përvojat e tyre të hidhura gjatë kohës kur punonin si valltare aty.

Alison Valente është ish-valltare që thotë se pasi kishte refuzuar të prostituohej nga shefat e saj atëherë ajo ishte droguar me qëllim, transmeton ORAinfo.

Përderisa stripi dhe prostitucioni është legalizuar në shumë vende të Amerikës, në Atlanda ky ligj nuk është miratuar.

Prandaj grupe të ndryshme njerëzish kanë shfrytëzuar mijëra vajza që përkrahë vallëzimit të shfrytëzojnë trupin e tyre edhe për prostituim.

Një vajzë tjetër e cila është anonime ka treguar se ishte përdhunuar nga një prej konsumatorëve të klubit por tani i bie pishman që nuk e kishte paraqitur në polici

Policia është duke kryer hetimet për të zbardhur rastet për një zinxhir të madh grupesh që infiltrojnë vajzat në prostitucion. /ORAinfo/

The club is known to host businessmen, athletes and other high-rolling clientele 

Former dancers at Atlanta's The Cheetah strip club are speaking out about the club's alleged prostitution ring. Above, the nightclub in 1996

One of the former dancers, Alison Valente, says she was 'drugged' for refusing to take part in the club's prostitution ring 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!