Revolucion te Reali, ja 7 yjet që mund të largohen në verë (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
°C

Revolucion te Reali, ja 7 yjet që mund të largohen në verë (FOTO)

10:29 | 12 Janar 2017
revulocion reali

Pjesa e mbetur e sezonit do të vendosë shumë për të ardhmen e disa yjeve të Realit. Mediat spanjolle njoftojnë për një revoolucion që mund të pasohet me largimin e 7 futbollistëve nga “Santiago Bernabeu”.

Gazeta “AS”, shkruan se drejtues të klubit janë duke menduar disa ndryshime të mëdha në skuadër ku reparti më i prekur do të jetë mbrojtja dhe mesfusha.

Gjithashtu në listën e largimeve futen edhe dy mesfushorët Isco dhe James Rodriguez të cilët po shkëlqejnë gjatë kësaj periudhe. Më lart keni dhe listën e plotë.

Keylor Navas

Pepe

Coentrao

Isco

James Rodriguez

Morata

Mariano
Hapsira Reklamuese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Loading...
Lajme të tjera