Rita Ora-Barack Obamës: Mos Shko! (Foto) - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Rita Ora-Barack Obamës: Mos Shko! (Foto)

18:40 | 11 Janar 2017

Këngëtarja e njohur botërisht Rita Ora ka qenë shumë e suksesshme viteve të fundit.

Një nga sukseset më të mëdha ishte koncerti i Krishtlindjeve të vitit 2015 ku këngëtarja u ftua ekstra që të këndonte për familjen Obama në Shtëpinë e Bardhë.

Tani që ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama do të lërë Shtëpinë e Bardhë, për t’ia lëshuar Donald Trumpit, këngëtarja shqiptare i ka disa fjalë për të.

Rita ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi ku shfaqet krah çiftit Obama, teksa në mbishkrimin e fotografisë shkruan disa fjalë të sinqerta për ish-presidentin,

“Kurrë nuk do t’i harroj fjalët e ëmbla që m’i ke thënë pas performancës time në Shtëpinë e Bardhë. Faleminderit për gjithçka që ke bërë legjendë. Mos shkoni”, shkruna Rita në mbishkrimin e fotografisë në Instagram.

LEXO PO ASHTU:  Çmendet Labi n’Kosovë show (Video)
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...