Roma e mashtron keq Interin për Nainggolanin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Roma e mashtron keq Interin për Nainggolanin

12:38 | 24 Qershor 2018

Radja Nainggolan po transferohet përfundimisht te Interi.

Mesfushori belg për 24 milionë euro do të kaloj te skuadra nerazure.

Por, Naiggolan jo vetëm që do ta mbush arkën e Romës me 24 milionë euro, mirëpo romakët do të marrin edhe dy lojtarë nga Interi në këmbim, përcjell ORAinfo.

Romakët do të marrin nga nerazurët edhe lojtarët si, Davide Santon dhe Nicolò Zaniolo.

Nainggolan nesër (e hënë), pritet që t’i kompletoj testet mjekësore te Interi./ORAinfo/

Image result for nicolo zanioloImage result for davide santon

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!