Rrahje masive në Parlamentin e Turqisë - ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Rrahje masive në Parlamentin e Turqisë

09:52 | 12 Janar 2017

Një rrahje masive ka ndodhur në parlamentin e Turqisë

Kjo ka ndodhur gjatë debatit për kompetencat e reja kushtetuese për president ka ndodhur një rrahje masive mes deputetëve.

LEXO PO ASHTU:  Dodikut nuk i lëshohet viza për të udhëtuar në SHBA
Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Lajme të tjera
Loading...