Samsung Galaxy S8 me probleme në ekran – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Samsung Galaxy S8 me probleme në ekran

12:24 | 18 Prill 2017

“Galaxy S8 Red Screen” ka qenë termi më i kërkuar kohën e fundit në Naver, motori kërkues më i famshëm në Korenë Jugore, gjatë ditëve të fundit.

Një zëdhëndës i Samsung ka treguar për mediat lokale atje se kjo nuancë nuk ka të bëj me probleme të kualitetit, dhe se konsumatorët mund të ndërrojnë konfiguracionin vetëm duke shkuar tek ‘settings’.

Samsung ka filluar të dërgoj telefonat e rinjë në Korenë jugore gjatë të martës së kaluar. Kompania ka deklaruar se është duke synuar të arrij një milion para-porosi në vendlindjen e tyre.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!