Sellma e publikon në këtë gjendje Elvana Gjatën, kaq seksi nuk e keni parë kurrë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Sellma e publikon në këtë gjendje Elvana Gjatën, kaq seksi nuk e keni parë kurrë

19:48 | 24 Qershor 2018

Grimerja e njohure Sellma është bërë pjesë e pandashme e shtypit rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo herë pas herë publikon foto nga jeta e saj private, por edhe nga puna që ajo bënë.

Sellma është grimerja e preferuar e estradës shqiptare, prandaj është në çdo hap me ta.

Edhe kësaj radhe ajo ka publikuar një foto të Elvana Gjatës, ku të dyja po duken mjaftë bukur/ORAinfo/.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!