Serbët konfrontohen me tifozët shqiptarë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Serbët konfrontohen me tifozët shqiptarë

00:00 | 23 Qershor 2018

Serbët që jetojnë në Gjermani kanë dal menjëherë në rrugët e Shtutgardit pas humbjes fatale nga përfaqësuesja e Zvicrës.

Në këtë video të siguruar nga “Indeksonline” shihen sesi disa tifozë tentojnë t’iu afrohen veturave të kosovarëve.

Ndërsa pjesëtarë të shumtë të Policisë së Gjermanisë janë duke monitoruar situatën në qendër të këtij qyteti.

Shikoni pamjet më poshtë:

https://web.facebook.com/IndeksonlineOfficial/videos/1640893236008350/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!